Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1370 sok no:12/2 Balgat ANKARA (Finansbank Üstü) info@dogalhayat.com.tr 0 (312) 460 00 10
Alloblast Fiyatları 2024

Alloblast Fiyatları 2024

2024 yılında Alloblast tedavisi fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yenilikçi kök hücre tedavisi, tedavi uygulanacak alanın büyüklüğü, hastanın ihtiyaçları, kullanılan hücre miktarı ve klinikteki uzmanlığa göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyat aralığı, hastanın spesifik durumuna ve tedavi planına göre değişebilir. Ancak, Alloblast tedavisinin sağladığı estetik ve dermatolojik avantajlar, maliyetin karşılığını fazlasıyla verebilecek kalitede bir tedavi sunmaktadır. Detaylı fiyatlandırma ve tedavi planı için uzman doktorunuzla görüşmek önemlidir.

Alloblast Nedir?

Alloblast, yeni doğan bebeklerin sünnet derisinden alınan parçanın laboratuvar ortamında çoğaltılarak ihtiyaç olan bölgeye enjekte edilme işlemi olarak tanımlanmaktadır. Bu yenilikçi tedavi yöntemi, sünnet derisinde bulunan zengin hücre kaynaklarından faydalanarak, vücudun doğal onarım sürecini tetikler ve hasarlı dokuların yenilenmesini sağlar. En dikkate değer özelliklerinden biri ise kesici bir işlem gerektirmemesidir.

Alloblast Fiyatları 2024
Alloblast Fiyatları 2024

Alloblast Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır?

FDA onaylı Alloblast Kök Hücre Tedavisi, özel prosedürler dahilinde gerçekleştirilir. Laboratuvar ortamında milyonlarca fibroblast çoğaltılır ve kalite süreçlerinden geçirilerek uygulamaya uygun hale getirilir. Sorunlu bölgenin belirlenmesinin ardından, cilde lokal anestezi kremi uygulanarak, ince kanüller yardımıyla enjeksiyon uygulaması yapılır. Bu tedavi, hastanın güvenliği ve konforu gözetilerek, olası yan etkilerin minimal olduğu bir prosedürdür.

Alloblast Kök Hücre Tedavisi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Alloblast Kök Hücre Tedavisi, geniş bir yelpazede estetik ve dermatolojik sorunlara çözüm sunmaktadır. Bu alanlar arasında:

 • Cilt sıkılaştırma, cilt yenileme ve gençleştirme
 • Estetik amaçlı yüz gençleştirme
 • Yüzde ve ciltteki kırışıklık ve sarkmaların azaltılması
 • Kaş aracı çizgileri ve nazolabial çizgilerin tedavisi
 • Yüze belirli bir hacim kazandırma
 • Yüzde ve ciltte parlaklık ve canlılık oluşturma
 • Dudakların dolgunlaştırılması
 • Yüzdeki veya ciltteki ameliyat, yara ve sivilce izlerinin tedavisi
 • Doku kayıpları ve kapanmayan yaraların kapatılması
 • Saç köklerini canlandırma
 • Yüzdeki su çiçeğinin tedavisi

Alloblastik Fibroblast Tedavisi Nedir?

Fibrocell hücre tedavisinden türetilen Alloblastik Fibroblast Tedavisi, yenidoğan bebeklerden elde edilen özel kök hücrelerin kullanılmasıyla geliştirilmiştir. Bu tedavi, cildin yeniden yapılanmasını destekleyerek, yaşlanma belirtilerini azaltır ve cilde gençlik kazandırır.

Alloblastik Fibroblast Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

Alloblast tedavisi genellikle tek seans olarak uygulanır. Ancak, kişinin ihtiyaçlarına, yaşına ve cilt durumuna bağlı olarak, 4-6 ay sonra bir seans daha uygulanabilir. Bu, hastanın özel durumuna göre doktor tarafından belirlenir.

Alloblastik Fibroblast Tedavisi Fiyatları

Fiyatlar, tedavi uygulanacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Detaylı bir muayeneden sonra hastaya özel bir fiyatlandırma yapılır.

Alloblastik Fibroblast Tedavisi Hangi Durumlarda Kullanılır?

Alloblastik Fibroblast Tedavisi, ciltteki kollajen ve elastin üretimini arttırmak, cildi sıkılaştırmak, cilt rejenerasyonunu sağlamak, cilt lekelerini gidermek ve ince kırışıklıkları azaltmak için kullanılır.

Doğal Hayat Polikliniği ve Dr. Tarık Yalçın

Alloblastik Fibroblast Tedavisi, Doğal Hayat Polikliniği'nde Uzman doktor Dr. Tarık Yalçın tarafından ön muayene'den sorna tedaviye hasta uygunsa gerçekleştirilmektedir. Sizin için en uygun tedavi seçeneklerini belirlemek ve detaylı bilgi almak için poliklinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.